جلیقه خبرنگاری, مقالات

جلیقه خبرنگاری و انواع آن

جلیقه خبرنگاری

مشاغل خاص همیشه از فرم های خاصی برخوردار هستند. یکی از این مشاغل، حرفه خبرنگاری است. حتما بارها در خیابان شاهد خبرنگاران زیادی بوده اید که از لباس مخصوصی استفاده می کنند. جلیقه خبرنگاری یکی از راه های شناخت حرفه خبرنگاری است.

این جلیقه ها معمولا دارای ویژگی های خاصی هستند. بدون شک برای این که بدانیم چه حرفه ای از چه لباسی باید برخوردار باشد، ابتدا باید به شرایط کاری آنها بپردازیم. جلیقه های خبرنگاری در اصل یکی از لباس های مخصوصی هستند که برای تبلیغ نوع فعالیت استفاده می شود.

مسلما استفاده از یک جلیقه برای تبلیغات موسسه ها و شرکت های مختلف، به شدت می تواند جالب توجه باشد. از این رو تمام کارکنان مراکز خاص با استفاده از جلیقه خبرنگاری که دارای لوگوی کسب و کار میباشد، حرفه و فعالیت خود را به دیگران معرفی می کنند.

افرادی که به دنبال آن هستند تا شرکت و محصولات خود را در معرض دید دیگران قرار دهند، از جلیقه استفاده می کنند. اما این جلیقه ها دارای ویژگیهای خاصی می باشد، که به انها اشاره خواهیم نمود.

مهمترین ویژگی های جلیقه خبرنگاری

هر جلیقه ای باید دارای ویژگی های خاصی باشد. از جمله مهمترین ویژگی های یک جلیقه خوب باید به جنس و نوع پارچه، کیفیت و نوع چاپ و ماندگاری چاپ آن اشاره نماییم.

همیشه هزینه ای که برای کارهای تبلیغاتی مختلف در نظر گرفته می شود حائز اهمیت است. اما مسئله مهمی که باید به توجه بیشتری داشته باشید برگشت سرمایه ای است که برای تبلیغات در نظر گرفته اید. مثلا افرادی که در زمینه تولید جلیقه فعالیت دارند، بسیار به هزینه و کیفیت اهمیت می دهند.

از این رو همیشه به دنبال جنس و نوع پارچه ای هستند که کیفیت بالایی داشته باشد و در عین حال هزینه مناسبی را برای آنها در بر داشته باشد. از سوی دیگر جلیقه خبرنگاری یکی از لباس های خاصی است که برای موسسه های مختلف طراحی و تولید می شود. به همین دلیل باید راحت و مناسب باشد.

جلیقه خبرنگاری
[woodmart_title size=”large” color=”primary” style=”underlined” title=”اهمیت کیفیت جلیقه های خبرنگاری و انواع آنها” woodmart_css_id=”5ec7e3455bb94″ title_width=”100″]

مسلما نوع تولید و کیفیت لباس های خبرنگاری بسیار اهمیت دارد. زیرا این دسته از افراد به دلیل داشتن شغلی حساس، در هر زمان و مکانی باید از این لباس ها استفاده کنند. حال اگر به هر دلیل در لباس احساس ارامش نداشته باشند، این مسئله میتواند بر روی عملکرد آنها نیز تاثیر گذار باشد.

پس باید حتما برای انتخاب جلیقه های خبرنگاری به کیفیت و جنس پارچه بسیار توجه شود. این لباس های خاص در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند. بیشتر برای تولید جلیقه ها از پارچه هایی با جنس کتان 100 درصد پنبه، پلی استر پنبه، ویسکوز فلامنت و … استفاده می شود.

ژیله خبرنگاری یا کاور خبرنگاری در اصل در دو مدل طراحی و تولید می شود. در مدل اول این جلیقه ها به صورت چهار جیب بوده و با پارچه های کجراه از جنس ویسکوز فلامنت طراحی و تولید می شوند. اما مدل دوم جلیقه های خبرنگاری به صورت هشت جیب بوده و معمولا آنها را با پارچه های 100 درصد کتان پنبه تولید می کنند.

این جلیقه ها را می توان بر حسب نوع سفارش و سلیقه افراد، در رنگ های مختلف تولید کرد. از سوی دیگر امکان چاپ و گلدوزی بر روی جلیقه ها وجود داشته و می توان نام سامانه خبرنگاری را بر روی لباس حک کرد. برخی از نمونه های جلیقه خبرنگاری سفارشی را می توانیم چنین معرفی نماییم:

  • جلیقه های خبرنگاری سفارش فولاد کیش
  • جلیقه های خبرنگاری سفارش موسسه خیریه
  • جلیقه های خبرنگاری موسسه می ماس
  • جلیقه های خبرنگاری سفارش مینو
  • جلیقه های خبرنگاری کتان شش جیب
  • جلیقه های خبرنگاری کتان چهار جیب
  • و …

تمام این جلیقه ها برای موسسه و نهاد خاصی طراحی و تولید می شوند.

[woodmart_products post_type=”ids” orderby=”rand” sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no” include=”4401, 4407, 4409, 4715″ columns=”4″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *